Hakkımızda2018-08-09T10:08:02+00:00

AVRUPA HOSPİTAL

Online Randevu

Hakkımızda

2013 yılında kurulan Özel Avrupa Hospital Türkiye’nin önde gelen hastanelerinden biridir. Özel Avrupa Hospital, özellikli kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler doğrultusunda, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmayı amaçlamaktadır.

Özel Avrupa Hospital Hastanesi, bilimsel ve ileri tıp teknolojik gelişmeleri yakından izleyen doktor kadroları, teknolojik alt yapısı, hasta katları, hasta odaları, poliklinikleri, laboratuvarları ve görüntüleme merkezi ile hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır. Halkımıza birçok branşta sağlık hizmeti vererek, Özel Avrupa Hospital olarak öncelikli hedefimiz; halkımızın ve tüm insanlığın sağlık sorunlarına, çağdaş olanaklarımız ve uzman kadrolarımızla, yerinde, acil, etkin, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmektir.

Özel Avrupa Hospital Türkiye’de pek çok ilke imza atarak sağlık hizmetleri standardının yükselmesine öncülük etmek olup, uluslararası tanı-tedavi yöntemleri ile de ülkemizi yurtdışında başarıyla temsil etmeyi hedeflemektedir.

Hastanemizde; Acil Servis, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kardiyoloji, Kulan Burun Boğaz, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ortopedi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Üroloji, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Radyoloji ve Diyaliz bölümleri ile halkımıza hizmet vermekteyiz.